Macone - Estrid

Välj Variant

Macone - Estrid

Art.nr. 2521045-600
Minsta antal: 1 st

Softshelljacka med funktion. Tyget har vattentät utsida och skön fleece på insida, med god andningsförmåga. Orange kontrastband i nacke och orange zipperpuller. Två fickor fram, innerficka och avtagbar huva. Finns i både herr- och dammodell.

Pris

Antal 1
Pris/st 299,00
679,00

Produktfärg

Blå

Märkning


Antal

Storlekar Antal
XS
S
M
L
XL
XXL

Totalt pris kr


Prisspecifikation




Mac One®

Mac One är en bred och väl sammansatt kollektion som innehåller något för de flesta smakinriktningar och situationer där textila budbärare har en funktion att fylla. Kollektionen innehåller såväl klassiska basplagg som något mer konfektionerade artiklar samt ett större antal dammodeller. Mac One är alltså genom sitt varierade utbud ett lämpligt val för både intern och extern marknadskommunikation.


Visa samtliga produkter från Mac One®
Dam/Herr Dam
Material Skal: 94% polyester, 4% elastan. Foder: 100% polyesterfleece. Extra foder i ärm: 100% polyester. WP3000/MVP3000.
Ursprungsland China
Förpackning Kan beställas separat. Kostnad tillkommer.
Leveranstid 1-2 dagar. Varor som ej finns på svenskt lager, 10-14 dagar.
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
XS 20
S 67
M 75
L 37
XL 65
XXL 13

Ställ en fråga

Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.



Liknande produkter